ÜYE GİRİŞİ

   
Giriş Yap

Basında Biz

TRT HABER TV

Evimdekiders.com, Eğitim Müdürü Nilüfer EROLAN ve Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can ÇOBANOĞLU ‘TRT HABER’ Sosyal Medya TV programına uzaktan canlı bağlantı ile konuk oldu.

BJK TV

Evimdekiders.com, Teknolojiden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Can Çobanoğlu, BJK TV'de “Sosyal Kafa” programına konuk oldu. Programda uzaktan eğitim sisteminin, teknolojik alt yapısı ve öğrencilere sağladığı faydalar aktarıldı.

TGRT

Evimdekiders.com, TGRT Haber'de "Artı Eksi Gündem" programına konuk oldu. Türkiye'nin ilk ve tek canlı yayın eğitim merkezi evimdekiders.com Eğitim Müdürü Nilüfer Erolan, programda sosyal sorumluluk projesi ve engelsiz eğitimi anlattı

EGE TV

Evimdekiders.com Eğitim Müdürü Nilüfer Erolan, Ege TV “Hayat Sevince Güzel” programına konuk oldu. Programda uzaktan eğitim sisteminin, öğrencilere sağladığı faydalar aktarıldı.

KANAL 35

Evimdekiders.com, Kanal 35 TV'de "Mutfaktayız" programına konuk oldu. Türkiye'nin ilk ve tek canlı yayın eğitim merkezi evimdekiders.com Eğitim Koordinatörü Esin Ardıç, programda kurumun, eğitime ve öğrencilere sağladığı faydaları aktardı.

YENİ ASIR TV

Evimdekiders.com, Yeni Asır Tv’de Esin Sayın’ın sunuculuğunda “ Kentin Sesi” programına konuk oldu. Türkiye’nin ilk ve tek canlı yayın eğitim merkezi evimdekiders.com Eğitim Müdürü Nilüfer Erolan, programda kurum olarak eğitim sistemine ve öğrencilere sağladığımız faydaları aktardı.

CEM TV

Evimdekiders.com, Cem TV'de "Yeşil Ekonomi" programına konuk oldu. Türkiye'nin ilk ve tek canlı yayın eğitim merkezi evimdekiders.com Genel Müdürü Metin Çelebi, programda kurumun, eğitime ve öğrencilere sağladığı faydaları aktardı.

AKS Ana Haber

Evimdekiders.com Uzaktan Eğitim Dershanesi ile İstanbul Üniversitesi Onkoloji Enstitüsü Gazi İlkokulu'nun hayata geçirdiği "Engelsiz Eğitim" projesi, kanser hastası çocuklara yeni bir ufuk açtı. Evimdekiders.com Eğitim Müdürü Nilüfer Erolan, yaptığı açıklamalar ile AKS Ana Haber’de yer aldı.


Son Ders Videoları

Video Arama

  • Arama Yap

www.evimdeogreniyorum.com web sitesinde yer alan tüm içeriklerin telif hakları
ALC Yay.Paz.Ltd.Şti ne ait olup izinsiz olarak kopyalanması,çoğaltılması ve kullanılması yasaktır.

iletisim   Kullanım ve Hizmet Şartları   Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Web Tasarım & Yazılım By Park Yazılım